Põllumajandustehnika müük ja hooldus. Metsatehnika. Teehooldusmasinad.
VALVETELEFON 5306 9657

Aasta Masina auhind Valtra uuele T-seeriale

Uhiuus Valtra T-seeria traktor valiti SIMA Show 2015 raames Aasta masina auhinna väljaandmisel 180–280 hj kategooria võitjaks.
Valiku tegi 19 sõltumatut põllumajanduse valdkonna ajakirjanikku Euroopa 17 riigi põllumajandusajakirjadest. Aasta masina auhind on üks prestiižsemaid tunnustusi uuendusliku tehnoloogia ja efektiivse jõudlusega traktoritele.
Valtra tutvustas uut T-seeriat eelmise aasta novembris Frankfurdis. Algusest peale on see osutunud väga edukaks nii edasimüüjate kui ka klientide seas. Tarned algasid detsembris ja uue T-seeria esitatud tellimuste nimekiri on pikem kui kunagi varem ettevõtte ajaloos. „See on Valtra ja AGCO jaoks oluline tunnustus. Meil on ülimalt hea meel positiivse tagasiside üle, mida oleme klientidelt saanud – see tõestab, et Valtra on tõepoolest klientide vajadusi mõistnud ja sel korral oleme oma uue T-seeriaga kümnesse tabanud”, kommenteerib Mikko Lehikoinen, ettevõtte Valtra Inc. turundusdirektor.Valtra T-seeria neljas põlvkond on täiesti uus seeria. Selles on seitse mudelit võimsusvahemikus 155 kuni 260 hobujõudu. Kõige märkimisväärsem on see, et seeria disain on uhiuus. Uus kabiin on stiilne, vaikne, ruumikas ja suurepärase nähtavusega. Juhi sõidumugavus, traktori kasutamise lihtsus, ergonoomika ja ohutus on tipptasemel. Valtra on ainuke traktorimark, milles kasutatakse AIRES+ pneumaatilist esisillavedrustust – see tagab ületamatu sõidumugavuse. Neli jõuülekande tüüpi (HiTech, Active, Versu ja Direct) pakuvad klientidele sobiva variandi igaks tööks ja erinevates tingimustes. Töökindel AGCO Power mootor (6,6 l ja 7,4 l), mis rakendab SCR-tehnoloogiat, optimeeritud turbo, EcoPower, SigmaPower ja palju muid funktsioone annavad suurepärase kütusesäästlikkuse, väikesed heitkogused ja hea tootlikkuse. Erilist tähelepanu pöörati ka hooldamise hõlpsusele. Lisaks pikendati traktori hooldusintervalli 600 töötunnini. Uue seeria viis aastat kestnud arendustöö ajal ja selle eel küsitleti arvukalt kliente. Samuti on traktor läbinud 40 000 töötundi katseid kõikvõimalikes töötingimustes, nii põllul kui ka laboris, põhjamaises pakases ja lõunamaises kuumuses. Vastupidavus, suur jõudlus, väikesed käituskulud ja juhi mugavus olid algusest peale selle seeria põhinõueteks.
    http://www.valtra.ee/3176.aspx    

Uudised ja teated