Põllumajandustehnika müük ja hooldus. Metsatehnika. Teehooldusmasinad.
VALVETELEFON 5306 9657

KUHN FBP 3135 – Aasta Masin 2018

Teatame uhkusega, et meie FBP 3135 rullpress on valitud aasta masinaks rohusööda varumise kategoorias. Selle valiku peamiseks argumendiks on ainulaadne KUHNi kiletamisssüsteem, mis aitab saavutada väheste kuludega kõrge silokvaliteedi. Antud kiletamissüsteem tagab ka laitmatu käitamise igas olukorras
  • Lisaks kõrgemale silokvaliteedile võimaldab kiletamistehnoloogia hõlpsamat pallide transporti ja kile taaskäitlust. Silindriline pakend tagab pallidel laitmatu kuju säilimise isegi pikematel ladustusperioodidel. KUHN-süsteem töötab kahe tavapärase 750 mm kilerulliga, mitte ühe suure kattekilerulliga. Tänu sellele saab kilekulusid vähendada 30% võrra tulenevalt suuremast eelvenitussuhtest. Peale selle on kilerullide vahetamine muudetud ergonoomilisemaks, sest rullid kaaluvad ainult umbes 27 kg, mitte 40 kg.
See auhind on meie lõppkasutajate, turustusvõrgu ja KUHNi meeskonna suurepärase meeskonnatöö tulemus. Tänu kõigile teile võime veelkord tõestada, et KUHN on ka edaspidi teie parim investeering!  

Uudised ja teated