Põllumajandustehnika müük ja hooldus. Metsatehnika. Teehooldusmasinad.
VALVETELEFON 5306 9657

Rohusööda tootmine

KUHN on olnud konkurentsitu liider heinatehnika tootmisalal üle 40 aasta. KUHNi niidukid, kaarutid  ja vaalutid on maailmas tuntud oma töökvaliteedi, jõudluse, töökindluse ja pikaealisuse poolest. Saagikoristus kvaliteetse sööda näol ja investeeringute tasuvus on peamisi küsimusi, millele on Kuhn keskendunud. KUHN pakub usaldusväärseid tooteid heina ja silo kogumiseks ning ka pakendamiseks. Maamessil 2012 esitleme uudistootena konveier vaalutit Mergemaxx 900! Niidukid Kuhni niidukid pakuvad väga head niitmise kvaliteeti. Kasutades kombineeritud niidukeid on võimalik suurendada töötamise kiirust ja tõhusust. Kuhni ovaalse kujuga lõikekettad annavad sööda niitmisel parema tulemuse.
  • Esiniidukid
Tehnilised andmed
  • Rippniidukid
Tehnilised andmed
  • Järelveetavad niidukid
Tehnilised andmed
  • Kombineeritud niidukid
Tehnilised andmed   Kaarutid KUHN kaarutid on konstrueeritud niidetud heina parimaks laialipaiskamiseks ja ümberkeeramiseks kõikides tingimustes. Need kaarutid on lihtsad, kompaktsed, kerged ja hästi sobivad ka ebatasastele põldudele. Järelveetavate kaarutite tootlikkus võib olla suurem kui 10 ha/h. Kõik mudelid on transpordiasendis väga kompaktsed ja teedel liikumiseks sobilike mõõtmetega.
  • Rippkaarutid
Kaarutimudelite seeria traktorite tagumisele rippsüsteemile algab töölaiusest 4,2 m ja lõpeb 8,7 m. Erinevad mudelid saab paindlikult sobitada töödeks kasutatava traktoriga arvestades niidukite- ja niiduvaalude paiknemisega. Suhteliselt väikese läbimõõduga rootorid paiskavad heina kõrgemale õhku ja seeläbi on märja massi ümberpööramine efektiivsem. Poolpõiki seadistatud tööasendit on hea kasutada põllu alustamisel, et suunata laialilaotatud hein põllupiirist eemale.
Mudel KUHN GF 8702
Töölaius 6,4 m
Transpordilaius 2,95 m
Haakimine 3-punktiline
Võimsustarve 30 hj
JVV pöörded 540 p/min
Rootorite arv 6
Rehvimõõt 15 x 6.00 - 6
Poolpõiki tööasend jah
Mass 840 kg
- saadaval ka 4,2 … 5,75 m mudelid GF 422/502/582; 5,2 … 7,8 m mudelid GF5202/5902/6502/7702/7802
  • Järelveetavad kaarutid
Järelveetavad kaarutid pakuvad suuremat töölaiust ka kompaktsete mõõtudega traktoritele, mille rippsüsteemi tõstevõime pole väga suur. Transpordiks kasutatakse kompaktselt kokkupakitud kaarutil transpordirattaid, mis tööasendis masinal on üles tõstetud. 13 ja 17 m laiustel tippmudelitel kasutatakse tugevat laiade ratastega alusraami traktori ja kaaruti vahel. Järelveetavate kaarutite konstruktsioonipõhimõtted ja DIGIDRIVE ülekandesüsteemi kasutamine on sarnane rippmudelitega.
KUHN GF 7702 T KUHN GF 17002
Töölaius 7,7 m
Transpordilaius 2,99 m
Haakimine veokonksule
Võimsustarve 40 hj
JVV pöörded 540 p/min
Rootorite arv 8
Rehvimõõt 16 x 9.50 - 8
Poolpõiki tööasend jah
Mass 1415 kg
- saadaval ka 7,8 …  10,8 m mudelid GF 7802/8702/10802; saadaval ka 13 m mudel GF 13002 Vaalutid KUHN vaalutite tootevalik on lai. See algab väikestest ühe rootoriga mudelitest kuni kesk- või külgvaaluga kaherootolisteks ning lõpeb konveier- vaalutiga, mille töölaius on 15 meetrit. Kõik Kuhn vaalutid on ette nähtud kõrgekvaliteedilise sööda varumiseks, sest Kuhn pöörab väga suurt tähelepanu sellistele teguritele nagu põllureljeefi kopeerimine ja vaalutatava heina täiuslik rehitsemine. Ainulaadse kujuga piivarred kindlustavad suure tootlikkuse, perfektsed vaalud ja vastupidavuse.
  • Rippvaalutid
Lihtsad ja kerge konstruktsiooniga vaalutid väiksematele traktoritele. Vaatamata tagasihoidlikule töölaiusele on võimalik kahe töökäiguga koondada hein 8…9 meetri ulatusest ühte vaalu. Rehitsemiskõrgus on muudetav ja põllu pinda jälgivad kopeerrattad.
  • Järelveetavad vaalutid
Järelveetavad vaalutid pakuvad suuremat tootlikkust ja sobivad ka väiksematele traktoritele, sest haakimiseks võib kasutada kasvõi lihtsat haakelatti. Vastavalt mudelile  saavad kaherootorilised vaalutid koondavad heina ühele küljele või keskele. Nelja rootoriga mudel vaalutab heina alati keskele. Külgvaalutusega mudelite transpordiasend on rootorid horisontaalselt teineteise taga, keskvaalutusega mudelitel tõstetakse rootorid vertikaalasndisse ja kasutatakse transpordirattaid.

Uudised ja teated