KUHN Cultimer kobestid sobivad kasutamiseks nii märgadele kui ka liigkuivadele pinnastele.

  • Efektiivne töötamissügavus on 3-25 cm (töötamiskiirusel 8-15 km/h)
  • C kujulised vedrupiid väldivad ummistusi ja toimivad kivikaitsmetena
  • Hea murendamine, isegi raske pinnase korral
  • Kultiveeritud, tasane pinnas hoiab ära niiskuse aurustumise
  • Oluline roll käärimisprotsessi kiirendamisel
  • Töötamissügavus võib ulatuda 25cm
  • Ideaalne väiksemate ja keskmiste suurustega põldudele

CULTIMER mudelid: M 100, L 100, L 100R and L 1000

 

MudelidL 300L350L400RL4000L500RL5000L6000M300
Töölaius (m)33,5445563
Transportlaius (m)33,532,8232,822,823
Piide arv101213131616197
Ketaste arv8910-12---
Kliirens tala alla (cm)85858585858585-
Mass (kg)2162248134304300389054005900
Jõu tarvidus (kW)132155177176221221265-
Jõu tarvidus (hj)180210240240300300360-
Kinnitus haakesse3 ja 4 punkti3 ja 4 punkti3 ja 4 punkti-3 ja 4 punkti---
NSM ohutu mass (kg)183321132970-3316--1452
Max. töösügavus (cm)353535-35---
Min. töösügavus (cm)555-5---