Põllumajandustehnika müük ja hooldus. Metsatehnika. Teehooldusmasinad.
VALVETELEFON 5306 9657

Valtra traktorid

S-SEERIA

270-405 hj VALTRA S-seeria sisaldab viit traktorit võimsusevahemikus 270-400 hj. S-seeria traktorid võimaldavad ettevõtjatel ja põllumeestel töötada kergelt ka kõige suuremate ja raskemate haakeriistadega.  
Vaata lähemalt S-seeria traktoreid: http://www.valtra.ee/s-seeria.aspx

T-SEERIA

170-271 hj  Juhi sõidumugavus, traktori kasutamise lihtsus, ergonoomika ja ohutus on tipptasemel. Neli jõuülekande tüüpi (HiTech, Active, Versu ja Direct) pakuvad klientidele sobiva variandi igaks tööks ja erinevates tingimustes. Töökindel AGCO Power mootor (6,6 l ja 7,4 l), optimeeritud turbo, EcoPower, SigmaPower ja palju muid funktsioone annavad suurepärase kütusesäästlikkuse, väikesed heitkogused ja hea tootlikkuse.
Vaata lähemalt T-teeria traktoreid: http://www.valtra.ee/tseeria.aspx

VALTRA-N4_laadurigaN-SEERIA

115- 136 hj N-seeria traktor on uus neljasilindriline traktor, mis lubab kliendil valida endale sobiva jõuülekande ja hüdraulika võimaluste vahel. Eriti sobiv esilaaduritöödele.  
Vaata lähemalt N-seeria traktoreid: http://www.valtra.ee/uus-n-seeria.aspx

A-SEERIA

75 -130 hj Valtra kerge ja dünaamilise A-seeria traktori väikesed mõõtmed, kompaktne kuju ning väike pöörderaadius on nii teravilja- kui loomakasvatus farmides suurteks eelisteks. Sama kehtib ka munitsipaalülesannete täitmisel.  
Vaata lähemalt A-seeria traktoreid: http://www.valtra.ee/a-seeria.aspx

Uudised ja teated