Kivikogurid ja randaalid

KIVI- PEKKA kivikogurid on valmistatud Ida- Soomes, Rantasalmis.

Antud toote arendamine ja testimine toimub Savo kivistel põldudel, tänu millele on saavutanud KIVI- PEKKA oma usaldusväärsuse.

TÖÖ PÕHIMÕTE KIVI-PEKKA külgedel olevad rotaatorid pöörlevad vastassuunas masina kulgemissuunaga, korjates kivid masina keskele, kust tõstetrummeli piikide abil tõstetakse kivid mööda sõela kombaini.

Kivide sõelal liikumisel enamus pinnasest sõelutakse tagasi pinnale. Maksimaalne tootlikus KIVI-PEKKA 6 on 1,2 t/min. KIVI-PEKKA kivikorjamiskombaine on 4m, 5m ja 6 meetriseid. KIVI-PEKKA 4 on tõstetrummeli laius 80 cm ja teistes 113 cm. 4 meetrise kivikorjaja rotaatori tugirattal on 195/65×14 rehvid ning teiste mudelite puhul kasutatakse standard 195/65×14.

PUHTAD KIVID KIVI- PEKKA pinnasesõel vähendab märgatavalt kividega kaasas liikuva mulla hulka. Puhastatud kive on võimalik kasutada ehitustöödel ja teede-täitematerjalina. Sõelumine toimub kallutamisel, mil pinnas libiseb pinnasekonteinerisse ning sealt edasi põllule. Tagaseinavõrk on teinud konteineri eriti vastupidavaks.

KIVI-PEKKA RANDAAL 275, 350, 400. Järelveetav randaal võimaldab töötada põllul ringikujuliselt, mistõttu väheneb põlluotste tallamine.

  • Väiksem veojõuvajadus
  • Töösügavus on reguleeritav 0-15 cm
  • Võimalik varustada vastavalt soovile
Kivi-Pekka stone picker in action
Kivi-Pekka stone picker in action