KUHNi pressidele võib kindel olla – nad täidavad alati oma eesmärgi sajaprotsendiliselt.

Iga pressimistoimingu tõhusus sõltub eelkõige masina tööst ning palli kvaliteedist ja tihedusest.

KUHNi presside unikaalsed omadused ja uuendused viivad põllutöö täiesti uuele tasemele. Tänu INTEGRAL ROTOR tehnoloogiale, POWER DENSITY eelkambrile ja TWIN-STEP® sidumissüsteemile toodavad suurpakkpressid kivikõvasid ja korraliku kujuga kantpakke.

Usaldusväärne ja tõestatud tehnoloogia on aga ka POWERTRACK muutumatu kambriga pressidel ja PROGRESSIVE DENSITY muutuva kambriga pressidel.

BALEPACK mudelitele lisatud INTELLIWRAP™ tehnoloogia eeliseks on paindlikkus ja optimaalne mähkimisprotsess. BIO on väga kompaktne ja kerge press-kiletaja, mis sobib ideaalselt mägisele maastikule.

KUHN pakub turu kõige efektiivsemaid ja mitmekülgsemaid presse, mille hulgast leiate kindlasti oma nõudmistele vastava.

Tule tutvu Maamessil 2019 –  KUHN FBP 3135 rullpress-kiletajaga!

KUHNi pressidele võib kindel olla - nad täidavad alati oma eesmärgi sajaprotsendiliselt. Iga pressimistoimingu tõhusus sõltub eelkõige masina tööst ning palli kvaliteedist ja tihedusest. KUHNi presside unikaalsed omadused ja uuendused viivad põllutöö täiesti uuele tasemele. Tänu INTEGRAL ROTOR tehno

KUHNi suurpakkpressid erinevad kõikidest teistest selle poolest, et suudavad toota kõrgekvaliteedilisi heinapakke kõikides tingimustes. Muutlikes ilmastikuoludes on iga minut arvel.

POWER DENSITY eelkambri lihtne, kuid põhjalikult läbimõeldud tehnoloogia kohandub tingimustega, milles tuleb tööd teha. KUHN suurpakkpressid suudavad suurepäraselt töötada erinevate põllukultuuridega. Ideaalse kujuga heinapakid, kõrge tootlikkus ja suurepärane vastupidavus teevad KUHN suurpakkpressist tulusa investeeringu.

Pressimine ja kiletamine toimub kiirelt ja lihtsalt, vaid ühe inimese tööna. Pärast niitmist, kaarutamist ja vaalutamist tuleb silo hoiustamiseks sisse pakkida.

Toiteväärtuse kadumise vältimiseks tuleb rull võimalikult kiiresti hermeetiliselt sulgeda. Nii muutumatu kui muutuva kambriga press-kiletajatel võtab rulli õhukindlalt sissepakkimine vaid mõned sekundid.

Silo kvaliteedi ja/või rulli kuju säilitamiseks või isegi parandamiseks on välja töötatud INTELLIWRAP™ tehnoloogia. INTELLIWRAP™ on unikaalne, intelligentne ja kõrgtehnoloogiline moodus pallide kiletamiseks, võimaldades paigaldada 4,5,6,7,8,9… kilekihti.

Uudne tehnoloogia – 3 D kiletamine!
KUHNi pressidele võib kindel olla - nad täidavad alati oma eesmärgi sajaprotsendiliselt. Iga pressimistoimingu tõhusus sõltub eelkõige masina tööst ning palli kvaliteedist ja tihedusest. KUHNi presside unikaalsed omadused ja uuendused viivad põllutöö täiesti uuele tasemele. Tänu INTEGRAL ROTOR tehno

Erinevad (heina) tingimused ja/või kohalikud nõudmised vajavad eri lahendusi. KUHN rullpressides on kasutusel INTEGRAL ROTOR tehnoloogia. Sõltuvalt mudelist (v.a avatud tagaluugiga mudelid) saab pressile paigaldada OPTICUT® hekseldi.

KUHN pakub turu kõige mitmekülgsemat presside valikut: 16 erinevatele nõudmistele vastavat baasmudelit, nii muutumatu kui muutuva kambriga.

KUHN pakub 16 erinevat baasmudelit, nii fikseeritud kui muutuva kambriga rullpressid:

  • Muutumatu kambriga: FB 2130, FB 3130, FB 3135, VB 2255, VB 2285, VB 2260, VB 2265, VB 2290, VB 2295
  • Muutuva kambriga: I-BIO