KUHNi pressidele võib kindel olla – nad täidavad alati oma eesmärgi sajaprotsendiliselt.

Iga pressimistoimingu tõhusus sõltub eelkõige masina tööst ning palli kvaliteedist ja tihedusest.

KUHNi presside unikaalsed omadused ja uuendused viivad põllutöö täiesti uuele tasemele. Tänu INTEGRAL ROTOR tehnoloogiale, POWER DENSITY eelkambrile ja TWIN-STEP® sidumissüsteemile toodavad suurpakkpressid kivikõvasid ja korraliku kujuga kantpakke.

Usaldusväärne ja tõestatud tehnoloogia on aga ka POWERTRACK muutumatu kambriga pressidel ja PROGRESSIVE DENSITY muutuva kambriga pressidel.

BALEPACK mudelitele lisatud INTELLIWRAP™ tehnoloogia eeliseks on paindlikkus ja optimaalne mähkimisprotsess. BIO on väga kompaktne ja kerge press-kiletaja, mis sobib ideaalselt mägisele maastikule.

KUHN pakub turu kõige efektiivsemaid ja mitmekülgsemaid presse, mille hulgast leiate kindlasti oma nõudmistele vastava.

Erinevad (heina) tingimused ja/või kohalikud nõudmised vajavad eri lahendusi. KUHN rullpressides on kasutusel INTEGRAL ROTOR tehnoloogia. Sõltuvalt mudelist (v.a avatud tagaluugiga mudelid) saab pressile paigaldada OPTICUT® hekseldi.

KUHN pakub turu kõige mitmekülgsemat presside valikut: erinevatele nõudmistele vastavat baasmudelit, nii muutumatu kui muutuva kambriga.

KUHN pakub erinevaid baasmudeleid, nii fikseeritud kui muutuva kambriga rullpressid:

  • Muutumatu kambriga ruloonpressid: FB 119, FB 2130, FB 3130 ja FB 3135
  • Muutuva kambriga ruloonpressid: VB3255, VB3285, VB3260, VB3290, VB7160, VB7190
  • Press kiletaja kombinatsioonid: muutumatu kambriga FBP3135, I-BIO+, muutuva kambriga VBP7160, VBP7190, VBP3260 ja VBP3290

KUHNi ruloonpressid erinevad kõikidest teistest selle poolest, et suudavad toota kõrgekvaliteedilisi heinapakke kõikides tingimustes. Muutlikes ilmastikuoludes on iga minut arvel.

Boost the profitability of your company with Round Baler-Wrapper | FBP 3135 | KUHN
Boost the profitability of your company with Round Baler-Wrapper | FBP 3135 | KUHN
Variable chamber round balers – KUHN – VB 3200 series
Variable chamber round balers – KUHN – VB 3200 series

Pressimine ja kiletamine toimub kiirelt ja lihtsalt, vaid ühe inimese tööna. Pärast niitmist, kaarutamist ja vaalutamist tuleb silo hoiustamiseks sisse pakkida.

Toiteväärtuse kadumise vältimiseks tuleb rull võimalikult kiiresti hermeetiliselt sulgeda. Nii muutumatu kui muutuva kambriga press-kiletajatel võtab rulli õhukindlalt sissepakkimine vaid mõned sekundid.

Silo kvaliteedi ja/või rulli kuju säilitamiseks või isegi parandamiseks on välja töötatud INTELLIWRAP™ tehnoloogia. INTELLIWRAP™ on unikaalne, intelligentne ja kõrgtehnoloogiline moodus pallide kiletamiseks, võimaldades paigaldada 4,5,6,7,8,9… kilekihti.

Uudne tehnoloogia – 3 D kiletamine!

Press kiletaja kombinatsioonid: muutumatu kambriga FBP3135, I-BIO+ ja muutuva kambriga VBP3260 ja VBP3290, VBP7190, VBP7160 mudelid.

KUHN new i-BIO+ - Round Baler-Wrapper Combinations (In action)
KUHN new i-BIO+ - Round Baler-Wrapper Combinations (In action)