Q-seeria esilaadur

Jõulisus, paindlikkus, suurepärane kvaliteet ning tähelepanu pööramine detailidele on Q-seeria kaubamärk. See on esilaadur, mis võtab vastu kõik talle esitatud väljakutsed. Usaldage meid, tegemist on laaduriga, mis kestab – oleme geniaalse disaini ühendanud nutikate tehnikalahendustega ning seeläbi tohutult pikendanud masina eluiga. Seda võrreldes nii eelmiste mudelite kui ka konkurentidega.

Vello OhuVaruosade müügijuht

E-mail: vello@taure.ee

Mobiil: 5097584

Telefon: 3846673

Uue Quicke® Q-seeria masina jõulised ja vastupidavad funktsioonid aitavad teil tööaega maksimaalselt ära kasutada. Uskuge – see ei jäta teid külmaks

VALATUD JA SEPISTATUD OSAD Q-seerial on sepistatud tagumised talad ning valatud põlvede ja esiosa komponendid. See muudab masina väga tugevaks ja vastupidavaks. Nii suureneb tõstevõime ja väheneb ajakulu.

 

 

 

AINULAADSE KUJUGA TUGEV JA NUTIKAS DISAIN Q-seeria laaduri käpal on ainulaadne kuju, mis tagab erakordse tugevuse koos suurepärase nähtavusega.

 

 

VANKUMATU STABIILSUS Tugevdused laaduri esiosas asuva risttoru ja noole vahel on läbiproovitud ja testitud detailid. See on oluline Quicke® laadurite pika tööea tagamiseks. Risttoru madal asetus tagab suurepärase vaatevälja

 

 

TURVALISED ÜHENDUSED LOCK & GO®-GA Meie ühendus- ja eemaldussüsteem Lock & Go® on end igati tõestanud ja säästab teie aega, ilma et peaksite ohutuses järeleandmisi tegema. Puuduvad lahtised osad ja tööriistu pole vaja. Ühendate ja eemaldate laaduri minimaalse võimaliku pingutusega.

 

ÜLITUGEV ABIRAAM Quicke® Delta abiraam on erakordselt vastupidav ning selle kokkupuutepinnad on omavahel väga täpselt kokku sobitatud. 60 mm laiune U-tugi ja 40 mm lukustustihvt võimaldavad laadurit paljude aastate jooksul kasutada keerulistel ja rasketel töödel.

 

OPTIMAALNE JÕUJAOTUS Kompaktne profiilpressitud laagrikorpus asub lukustustihvti lähedal ja on kitsam. See tähendab, et lukustustihvt võib olla lühike ja tugev ning lai U-tugi tagab rasketel laadimistöödel maksimaalse stabiilsuse.

 

STABIILSED TUGIJALAD Täielikult integreeritud vastupidav ehitus ja hea asetusega ühendused võimaldavad Quicke® laaduri kiiresti ja vaevata lahti ühendada. Puuduvad lahtised osad ja tööriistu pole vaja

 

OMADUSED

Quicke® Q-seeria puhul on iga detail hoolikalt läbi mõeldud, et pakkuda parimaid võimalikke eeliseid ja kasutusmugavust. Kokkuvõttes muudab see teie töö igati tõhusamaks ja saate iga tööpäeva lõpetada hea enesetundega, kuna kõik vajalik sai tehtud.

TÄPNE JUHTIMINE KESK- JAOTUSVENTIILIGA Meie keskselt paigutatud ventiilil on mitmeid eeliseid. See võimaldab laadurit raske töö tegemisel täpselt juhtida ja rakendada optimaalset jõudu. Klapi asukoht võimaldab juhile optimaalse nähtavuse ja tagab suurepärase vastupidavuse, sest kõik komponendid on kaitstud polümeerist kattega.

 

KÄÄNMIKUPOLTIDE KATTED HOIAVAD MÄÄRDE EEMAL Tänu nutikatele detailidele on Q-seeria lihtne puhtana hoida. Igal käänmikupoldil on kate, mis hoiab määrde näiteks survepesu ajal kindlalt omal kohal ja tänu sellele jäävad kapott, tuuleklaas ja teie riided puhtaks.

 

PÖÖRDTELGEDE TÄIUSTATUD LUKUSTAMINE Kõik tihvtid on galvaniseeritud ning varustatud Quicke® ainulaadse tihvtilukustiga. Tööorganite kinnitamise süsteemil on eriti suurte jõudude mõjumise kohtades täiendava tugevusega tihvtid. Kompaktse kummirõngaga hingedega lukustusplaat hoiab ära teljesuunalise lõtku.

 

KOMPAKTNE TÖÖORGANITE NÄIDIK Asendinäidik on kompaktne, nii et see ei tekita kahjustusi ega saa ka ise kahjustada. Seda on lihtne seadistada ja selle saab eri tööorganite jaoks reguleerida kolme asendisse, mis tagab tööorgani ja maapinna vahel täpse nurga.

 

TÕHUS TOIMIMINE Eelmise mudeliga võrreldes 50% võrra parendatud rõhulangudega võite kindel olla, et teie Q-seeria laadur tagab suurepärase ja kiire toimimise.

 

 

Q-LINK – TÄPNE PARALLEELHOOVASTIK Q-Link tagab tõhusa paralleelhoovastiku. See on kumer ja ümardatud nurkadega, mis parandab nähtavust ning aitab näiteks kaubaaluseid teisaldada suurepärase täpsusega.

 

 

CLIC-ON™-I ABIL ALATI ÕIGESTI Meie nutikas poolautomaatne tööorganilukusti tagab selle, et tööorgani saab kinnitada ainult ühtemoodi – õigesti. Maksimeerib lihtsuse ja minimeerib seisakud. Pange samuti tähele jäika konstruktsiooni.

 

NUTIKAS DISAIN Voolikute asetus laaduri poomis on laaduri poolelt hästi kaitstud. See suurendab nähtavust ja on hea voolikute kaitseks.

 

 

 

Kõik hinnad on toodud alates tasemest, täpse hinna saamiseks oma traktorile palun pöördu müügiesindaja poole.

  • X- seeria, sobib Valtra A93/A92/A95n/A95/900-600 ning 6000-seeria Mezzo & HiTech 6400/6550Hi                                           

Esilaadurite valik traktoritele kuni 120 hj.

   

Mudel X4

Maht 1010 kg

Kõrgus 3,7 m

 

 

 

Esilaadur X4 – 4200 eur + KM

Alusraamid – 1690 eur + KM

Juhthoob, hüdraulika –   845 eur + KM

 

  • X5 seeria, sobib Valtra N101-N141 mudelitele 

                

Mudel X5

Maht 1080 kg

Kõrgus 3,9 m

 

 

 

Esilaadur X5 – 5175 eur + KM

Alusraamid – 2700 eur + KM

Juhthoob, hüdraulika –   940 eur + KM

 

  • Q-seeria, sobib 8000-seeria Mega & HiTech mudelitele ja T130-T190, T151-T191Hi                          

 

 

Mudel Q6S

Maht 2140 kg

Kõrgus 4,25 m

 

 

Esilaadur Q6S – 6920 eur + KM

Alusraamid – 2275 eur + KM