3G MODEMI KAMPAANIA

Austatud Valtra klient!

Seoses Telia 3G võrgu järkjärgulise sulgemisega käesoleval aastal,  võib üle GSM võrgu edastatava RTK signaaliga töötavad Valtra AutoGuide automaatroolimise süsteemid lakata töötamast Valtra 4-nda põlvkonna traktoritel. See tähendab traktorid, mille mudeli viimane number on 4 (nt. 154, 254 jne.) ja automaatroolimise süsteemi kasutamine toimub käetoes oleva Smart Touch ekraanis (Versu, Direct) või Smart Touch lisaekraanis (Active, Hitech), kasutatakse täpset RTK korrektsiooni signaali ning on valmistatud ajavahemikus 2015 -2020.

Seoses sellega on Teil edaspidi kaks võimalust, kuidas üle GSM võrgu levivat RTK signaaliga AutoGuide automaatroolimise süsteemi kasutamist jätkata:

1)      Soetada mõne teise operaatori kõnekaart, mis sobib Teie piirkonda (nt. Elisa või Tele2) ning jätkata sama 3G modemiga seniks, kuni vastavat signaali edastatakse. Käesoleval aastal  pole teatatud nende operaatorite üleminekust 4G võrgule.

2)      Soetada tehase 4G modem.  Selleks on tehas kuulutanud välja  kampaania, kus klientidel on võimalik asendada traktoritel olevad 3G modemid (VD03) soodsamalt 4G modemitega (VD04). Kui 4G modemi tavahind on 4077 eurot+ käibemaks, siis 4G modemi kampaania hind on 1296 eurot+ pant+ käibemaks. Lisatud pant  hüvitatakse 3G modemi (originaali) tagastamisel. 4G modemit on võimalik tellida meie varuosade osakondadest.

Ilma RTK korrektsiooni signaalita töötavate 4-nda põlvkonna traktorite töös häireid ei teki.

Varasemad põlvkonnad, näiteks T1 (T171), N2, T2 (N142, T202) ja N3, T3 (N143, T213) jätkavad töötamist 2G võrgus nagu senimaani.

Küsimuste tekkimisel palume pöörduda hooldusjuhi Janek Peru või tehnilise toe Jaanus Vako poole.

Lugupidamisega

AS Taure meeskond