KUHN uued tüükultivaatoripiid

 

————————————————————————————–

Uued DURAKARB karbiidplaatidega tüükultivaatoripiid tagavad pikema tööea, eelkõige kivistes piirkondades.

————————————————————————————–

Ainulaadne kombinatsioon

Volframkarbiidplaadid on valmistatud pulbermaterjalidest, mis on saadud pärast mitmete keemiliste koostisainete, sealhulgas volframi ja süsiniku kokkupressimist ja kuumutamist. Tootmisprotsess, milles järgitakse hoolikalt väga täpseid kriteeriume, võimaldab saavutada väga kõva ja kulumiskindla materjali.

Seda tehnoloogiat, mis on juba end tõestanud DURAKARB karbiidplaatidega äkketeral, oleme me nüüd kasutanud ka tüükultivaatoripiidel. See tagab kiire investeeringute tasuvuse isegi kõige äärmuslikumates tingimustes, näiteks väga kivistes piirkondades.

Karbiidplaadiga pii tähendab ajavõitu

CULTIMER ja PERFORMER tüükultivaatorite DURAKARB 80/50 karbiidplaadiga varustatud pii konstruktsioon parandab pinnasest läbitungimise võimet ja vähendab võimsusvajadust tänu 50 mm laiusele pii alaosale. Ülemise osa laius on 80 mm, mis sobib ideaalselt kasutamiseks kõikides tingimustes. Selle uue 4 karbiidplaadiga pii tööiga on standardse piiga võrreldes kaheksa korda pikem.

Uus DURAKARB 50/30 karbiidplaadiga pii on saadaval PROLANDER tüükultivaatoritele. Sellel uuel piil, mis on CULTIMER ja PERFORMER mudelite 80/50 pii täiustatud variant, on samad eelised tänu spetsiifilisele V-kujule. Viimane tagab sepistatud osaga võrreldes viis korda pikema tööea ning üheavaline kinnitus võimaldab vahetamisel aega säästa.