Valtra SmartTouch sai taas tunnustust

Valtra uus käetugi ja kasutajaliides SmartTouch võitsid ühe maailma prestiižseima disainiauhinna iF Design Award. Sellel aastal osales konkursil üle 6400 disainilahenduse 54 riigist. Võitjad valis välja 63 eksperdist koosnev rahvusvaheline žürii.

SmartTouch on nüüd võitnud nii iF Design Awardi kui ka ka Red Dot Awardi, mille saime möödunud aastal. Need auhinnad näitavad, kuivõrd oluliseks traktori üldise jõudluse tagamisel peetakse lihtsat ja otstarbekat kasutajaliidest. Samuti on see tunnustuseks meie pikaajalisele, sihikindlale ja paljusid valdkondi hõlmavale teadus- ja arendustegevusele, mis on tööstusharus püstitanud uue standardi. “Meie tõeliselt pühendunud meeskond on traktorite uut tüüpi kasutajaliidese väljatöötamisel saavutanud tulemuse, mille üle oleme lihtsalt uhked” tõdeb Valtra tööstusdisaini ja kasutajakogemuse osakonna juhataja Kimmo Wihinen.

SmartTouch tähendab 2017. aastal turule toodud täiesti uudset käetuge ja kasutajaliidest, mis töötati välja ja konstrueeriti Soomes. Nii käetoe kui ka kasutajaliidese kasutuslihtsus on murranguline, olles saavutatud paljude valdkondade tippspetsialistide oskuste ühendamisega kõrgeimal tasemel. SmartTouch-käetoe kõik juhtseadised on käepärased ja paiknevad loogiliselt. Ergonoomikale, kasutusmugavusele, lihtsale ja selgele kasutamisele on pööratud suurt tähelepanu: isegi materjalid on spetsiaalselt selle järgi valitud, et need sobiksid konkreetsel eesmärgil kasutamiseks ja toetaksid üldist praktilisust.

Suuresti tänu uuele SmartTouch-käetoele ja kasutajaliidesele sai Valtra eelmistel aastatel mitu rahvusvahelist auhinda: Red Dot 2017, Tractor of the Year 2018, Best Design 2018 ja Machine of the Year 2018.

Disainiauhinda iF Design Award on eriti väljapaistvate disainitööde tunnustamiseks välja antud viimased 65 aastat. Selle taga on maailma vanim sõltumatu disainiorganisatsioon iF International Forum Design GmbH. Auhinna kätteandmise tseremoonia toimub Saksamaal Münchenis 9. märtsil 2018.

Valtra SmartTouch-käetugi Kasutuslihtsuse ja disaini poolest esindab Valtra SmartTouch tööstusharu parimaid tooteid. Kõiki põhifunktsioone on lihtne leida ja kasutada.

Valtra SmartTouch EN
Valtra SmartTouch EN