KUHN 190 aastat kvaliteeti

KUHN alates 1828 kuni aastani 2018: 190 aastat kvaliteeti

See vägi kannab tulevikku!

KUHN rajati 1828. aastal Euroopa südames Alsace’is. Aktiivselt ja jätkusuutlikult arenedes on ta oma kaubamärgist kujundanud põllutöömasinate standardi, mida iseloomustab üha täiustuv uuendusvõime ja põllumajandusettevõtete moderniseerimine kõigil mandritel.

Paljud olulistest uuendustest on välja töötatud KUHNi kontsernis. Kõikides valdkondades on kasutusele võetud ainulaadsed lahendused ja järjest novaatorlikumad algatused, et tagada heina ja silo tegemise, allapanu ja sööda, mullaharimise, taimekaitse ja maastikukaitse investeeringute maksimaalne tasuvus. Ettevõte on aastate jooksul esitanud üle 2000 rahvusvahelise patendi.

KUHNi kontsern kasutab oma suurt kogemust, et valmistuda eelseisvateks väljakutseteks: põllumajandusvaldkonna ja tootjate kiiresti muutuvad vajadused, põllumajandusettevõtete kasvamine, turgude muutumine ülemaailmseks, kasutajate nõudmiste suurenemine ja tehniliste võimaluste mitmekesistumine (üleminek digitaaltehnoloogiale, ühenduvus, nutikas andmehaldus jne).

„Tänapäeval usume rohkem kui kunagi varem põllumajanduse ja tööstuse tulevikku. 190 aastat kogemust, meie töötajate pühendumus ja turustusvõrkude jõudlus tagavad läheduse klientidega, nii et tulevikku näeme põneva ja kindlana,“ kinnitab kontserni tegevjuht Thierry Krier. „Ilmselgelt oleme uhked sellise pika ea üle, kuid ennekõike tahame seda seondada oma klientide ja partnerite lojaalsusega kogu maailmas, milleta ei oleks kõik see olnud võimalik.“

Tänapäeval on KUHNi kontsern esindatud umbes sajas riigis, kus töötab enam kui 5000 inimest. Meid leiab maailmas igalt poolt – 11 tootmiskohas ja 11 turustuskohas. 2017. aastal ettevõtte tulu kasvas 13,2%, ulatudes 966 miljoni euroni.