Valtra disain pälvib taas rahvusvahelise tunnustuse

G-seeria saab Red Dot disainiauhinna 2021

Valtra G135 on pärjatud Red Dot 2021 disainiauhinnaga ja seda Red Dot kategoorias Product Design. See tähistab juba kuuendat Red Dot auhinda Valtra ajaloos ja näitab,  et Valtra edulugu jätkub ka traktorite viiendas põlvkonnas.

„Uuele G-seeriale antud Red Dot disainiauhind on kindlasti innustav, kuna see on Valtra esimene traktor viiendas põlvkonnas. Populaarsed G-seeriad on juba aasta traktoriks nimetatud, see näitab, et et me teeme asju tõepoolest õigesti. Tänu auhinna eest kuulub kogu Valtra meeskonnale, sest sellise eduka toote valmistamiseks on vaja sadade inimeste sujuvat koostööd, ”ütleb Valtra peadisainer Kimmo Wihinen.

Red Dot disainiauhinna võitmiseks on vaja eriti kvaliteetset toodet, arvesse võetakse nii disaini kui ka planeerimise kvaliteeti ning uuendusi. Valtra G-seeriat kiideti erakordse kvaliteedi eest kõigis neis valdkondades.

„Red Dot disainiauhinna võitmine on ka parim võimalik viis Valtra 70. juubeliaasta avamiseks. See näitab, et isegi kui selja taga on muljetavaldav ajalugu, on meie pilk kindlalt tulevikku suunatud. Tegelikult näeme juba sel aastal tulemas mitmeid huvitavaid, uusi tooteid! ” paljastab Wihinen.

Valtra G-seeria traktorit esitleti 2020. aasta augustis ja see valiti aasta traktoriks 2021. Olenemata ülesandest pakub G-seeria täisfunktsionaalset lahendust Teie igapäevastele vajadustele. G-seerias on ühendatud kompaktne suurus, kiirus ja kaasaegne disain. G-seeria on ka ideaalne traktor esilaaduriga töötamiseks. Tööd hõlbustab lihtne ja ohutu kabiini sisenemine, mugav ja avar kabiin kahele inimesele ja suurepärane nähtavus igas suunas, ka ülespoole. Kabiini klaasipind kokku on 5,7 ruutmeetrit.

Valtra G-sarja kabiinil on ka varasem auhind Valtra SmartTouchi käetoe näol, mis pälvis Red Dot disainiauhinna 2017. aastal.

Red Dot Design Awardi ajalugu algas 60 aastat tagasi. Tegemist on ühe mainekaima disainivõistlusega maailmas. Sel aastal osales konkursil rekordarv ettevõtteid ja disainistuudioid umbes 60 riigist üle maailma.

 

Valtra tutvustus

Valtra Inc. töötab välja, toodab, turustab ja hooldab Valtra traktoreid, mis on individualiseeritud klientide töömeetodeid silmas pidades. Valtra traktorid, mis on tuntud oma mitmekülgsuse ja usaldusväärsuse poolest, töötavad suure jõudlusega ka nõudlikes töötingimustes ja ekstreemsetel maastikel. Valtra on AGCO korporatsiooni ülemaailmne kaubamärk, mis on juhtiv traktoritootja Põhjamaades ning üks populaarsemaid kaubamärke Ladina-Ameerikas. www.valtra.ee

 

AGCO tutvustus

AGCO (NYSE: AGCO) on ülemaailmne liider põllumajanduslahenduste loomisel, tootmisel ja levitamisel ning pakub kõrgtehnoloogilisi lahendusi põllumajandustootjatele oma täieliku tootesarja ja nendega seotud teenustega. AGCO tooteid müüakse läbi viie peamise kaubamärgi, Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ja Valtra®, mida toetavad Fuse® nutikad põllumajanduslahendused. 1990. aastal asutatud ning USA-s, Georgia osariigis Duluthis asuva peakorteriga firma netokäive oli 2019. aastal 9 miljardit dollarit. Rohkem teavet saate veebilehelt http://www.AGCOcorp.com. Ettevõttega seotud uudiste, informatsiooni ja üritustega kursis olemiseks jälgige meid Twitteris: @AGCOCorp. Twitteris finantsuudiste lugemiseks jälgige teemaviidet #AGCOIR.