Valtra tutvustab SmartGlass esiklaasinäidikut Hannoveris

Esiklaasinäidik traktoritele

Valtra tutvustab põhjalikult ümber tehtud SmartGlass näidikut

 

Valtra esitles oma SmartGlass esiklaasinäidiku lõplikku disaini messil Agritechnica 2019.

Traktori esiklaasi keskel asuv Valtra SmartGlass põhineb läbipaistva näidiku tehnoloogial ja asetseb kahe klaasikihi vahel. Selline lahendus on väga töökindel ja sobib hästi põllumajandusmasinate rasketesse tööoludesse.

Esimest korda esitles Valtra oma SmartGlassi juba 2017. aasta Agritechnical. „Pärast esiklaasinäidiku esmaesitlust hakkasime tegema põhjalikumaid katsetusi. Klientide tagasiside põhjal mõistsime, et lahendus kui selline on suurepärane, aga näidiku paigutuse osas on arenguruumi,“ kommenteeris tootejuht Sam Hardy. „Seepärast otsustasime näidiku turuletoomisega oodata, et näidiku erinevad välja ümber kujundada nii, et need oleksid suuremad, ja parandada nähtavust ka eredas valguses.“

SmartGlass võimaldab juhil näha tähtsat teavet traktori kohta, ilma et oleks vaja käsilolevalt töölõigult pilku tõsta. SmartGlass on suuresti mõeldud tööks esilaaduriga, kuvades mitmesugust teavet tehases paigaldatud Valtra esilaaduri kohta, nagu kaadenurk või koorma kaal, samuti traktori põhinäitajaid, nagu valitud käik, mootori pöörded või sõidukiirus. Juht saab SmartTouch 9-tollise puuteekraani kaudu valida, missugust teavet esiklaasinäidik kuvab.

Valtra SmartGlass on saadaval lisavarustusena komplekteerimislahenduses Unlimited Studios. Agritechnica järel annab Valtra valitud klientide kasutusse 20 katseeksemplari. Seeriatootmisse peaks esiklaasinäidik jõudma 2020. aastal.

 

Valtra

Valtra Inc. konstrueerib, toodab, turustab ja hooldab Valtra traktoreid, mis on kohandatud klientide vajaduste järgi. Valtra traktorid, mis on tuntud oma mitmekülgsuse ja töökindluse poolest, on suure jõudlusega ning loodud kasutamiseks ka rasketes oludes ja keerulisel maastikul. Valtra on AGCO Corporationi ülemaailmne kaubamärk, olles juhtivaks traktoritootjaks Põhjamaades ja üks populaarsemaid marke Ladina-Ameerikas. www.valtra.com

 

AGCO

AGCO (NYSE:AGCO) on maailma üks juhtivatest ettevõtetest põllumajanduslahenduste väljatöötamise, tootmise ja turustamise vallas, pakkudes oma tervikliku toodete ja teenuste valiku kaudu  kõrgtehnoloogilisi lahendusi põllumeestele üle maailma. AGCO toodangut müüakse peamiselt viie kaubamärgi all: Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ja Valtra®, mida toetavad Fuse® nutikad põllumajanduslahendused. 1990. aastal asutatud AGCO peakorter asub Ameerika Ühendriikides, Georgia osariigis, Duluthis ning ettevõtte müügitulu oli 2018. aastal 9,4 miljardit USD. Lisateabe saamiseks külasta veebilehte http://www.AGCOcorp.com. Ettevõtet käsitlevad uudised, teave ja sündmused on saadaval Twitteris: @AGCOCorp. Twitteri keskkonnas finantsuudiste jälgimiseks vaata #AGCOIR.