Põllumajandustehnika müük ja hooldus. Metsatehnika. Teehooldusmasinad.
VALVETELEFON 5306 9657

Kontakt

 

Taure AS Türi esindus (kontaktid )

TEHNIKA 8, TÜRI 72213 E-R 8-17 Tehnoülevaatus E-R 8-18; L9-14 Telefon: +372 3846660 (haldus), +372 3846671 (tehnika müük) Faks: +372 3846661 (haldus), +372 3846670 (tehnika müük) E-post: taure@taure.ee

Taure AS Lõuna-Eesti esindus (kontaktid )

TARTU MNT. 56, SOINASTE, ÜLENURME VALD E-R 8-17 Telefon: +372 7352144 Faks: +372 7352222 E-post: taure@taure.ee

Taure AS Rakvere esindus (kontaktid )

Lepna tee 1, Taaravainu küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

Türi esindus: TEHNIKA 8, TÜRI

 NimiMobiilTelefonE-post
HALDUS
Juhatuse esimees - tegevjuhtAndres Kontse5154355 7352144andres@taure.ee
Juhatuse liigeToomas Jürgen50485643846671toomas@taure.ee
Juhatuse liige - pearaamatupidaja Laivi Margus5082537 3846663 laivi@taure.ee
Raamatupidaja Aive Tubli3846660 aive@taure.ee
Arvestustehnik Helve Vahisalu3846664 helve@taure.ee
MÜÜK
Müügijuhataja Toomas Jürgen5048564 3846671 toomas@taure.ee
Müügiesindaja Janek Rannama53024858 janek.rannama@taure.ee
VARUOSAD
Varuosade müügijuhtVello Ohu50975843846673 vello@taure.ee
Varuosade spetsialistKuido Selter5158366 3846674 kuido@taure.ee
Varuosade spetsialistJaanus Nõmmik53486397 3846674 jaanus@taure.ee
HOOLDUS
Hooldusjuht Janek Peru5158356 7352801 janek@taure.ee
Hooldusmeister Madis Vellama5167031 3846675 madis@taure.ee
Infotöötleja Lucia Ašmarina3846675 lucia@taure.ee
Tehniline tugiTanel Rootsma53026865 tehnilinetugi@taure.ee
TEHNOÜLEVAATUS
Tehnojuht Jaak Laiksoo 5167037 3846665 jaak@taure.ee
Ülevaatajad 3846666 yleevaatus@taure.ee
VEOAUTO REMONT
Tehnojuht Jaak Laiksoo5167037 3846665 jaak@taure.ee

Lõuna-Eesti esindus: TARTU MNT. 56, SOINASTE, ÜLENURME VALD

 NimiMobiilTelefonE-post
MÜÜK
Müügiesindaja Urmas Sarja5143163 7352123 urmas@taure.ee
KUHN tootejuht
Müügiesindaja
Tarmo Toover53335170tarmo.toover@taure.ee
VARUOSAD
Varuosade müügijuhtVello Ohu50975843846673vello@taure.ee
Varuosade spetsialistAnvar Davõdov53494213 7352440 anvar@taure.ee
Varuosade spetsialistOmari Otsa5248564 7352440 omari@taure.ee
HOOLDUS
Hooldusjuht Janek Peru5158356 7352801 janek@taure.ee
Hooldusmeister Marko Mikk53408920 7352880 marko@taure.ee
Tehniline tugiTanel Rootsma53026865 tehnilinetugi@taure.ee
HALDUS
KommunikatsioonijuhtEvelin Hani53066614 evelin@taure.ee

Rakvere esindus: Lepna tee 1, Taaravainu küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

 NimiMobiilTelefonE-post
MÜÜK
MüügiesindajaVeikko Tihvan5011885veikko@taure.ee
VaruosaspetsialistHeigo Tinno58602860 heigo@taure.ee


Vaata Taure ASi esindusi suuremalt kaartilt

Uudised ja teated