Kontakt

Taure AS

Aadress: Järvamaa, Türi, Tehnika tn 8, 72213
E-post: taure@taure.ee
Valvetelefon: 5306 9657

Türi esindus: Tehnika 8, Türi
Lõuna-Eesti esindus: Tartu mnt.56, Soinaste

KMKR nr.: EE100382479
Reg. kood: 10025219
SEB pank EE101010702003781009
SWIFT: EEUHEE2X
Swedbank EE352200221001128210
SWIFT: HABAEE2X

Müük Türi esinduses:

Toomas JürgenMüügijuhataja

E-mail: toomas@taure.ee

Mobiil: 5048564

Telefon: 3846671

Janek RannamaMüügiesindaja

E-mail: janek.rannama@taure.ee

Mobiil: 53024858

Heigo TinnoMüügiabi

E-mail: heigo@taure.ee

Mobiil: 58602860

Müük Lõuna-Eesti esinduses:

Tarmo TooverKUHN tootejuht Müügiesindaja

E-mail: tarmo.toover@taure.ee

Mobiil: 53335170

Urmas SarjaMüügiesindaja

E-mail: urmas@taure.ee

Mobiil: 5143163

Telefon: 7352123

Hooldus Türi esinduses:

Janek PeruHooldusjuht

E-mail: janek@taure.ee

Mobiil: 5158356

Telefon: 7352801

Madis VellamaHooldusmeister

E-mail: madis@taure.ee

Mobiil: 5167031

Telefon: 3846675

Tanel RootsmaTehniline tugi

E-mail: tehnilinetugi@taure.ee

Mobiil: 53026865

Hooldus Lõuna-Eesti esinduses:

Marko MikkHooldusmeister

E-mail: marko@taure.ee

Mobiil: 53408920

Telefon: 7352880

Janek PeruHooldusjuht

E-mail: janek@taure.ee

Mobiil: 5158356

Telefon: 7352801

Tanel RootsmaTehniline tugi

E-mail: tehnilinetugi@taure.ee

Mobiil: 53026865

Varuosad Türi esinduses:

Vello OhuVaruosade müügijuht

E-mail: vello@taure.ee

Mobiil: 5097584

Telefon: 3846673

Kuido SelterVaruosade spetsialist

E-mail: kuido@taure.ee

Mobiil: 5158366

Telefon: 3846674

Jaanus NõmmikVaruosade spetsialist

E-mail: jaanus@taure.ee

Mobiil: 53486397

Telefon: 3846674

Varuosad Lõuna-Eesti esinduses:

Vello OhuVaruosade müügijuht

E-mail: vello@taure.ee

Mobiil: 5097584

Telefon: 3846673

Alar PõldojaVaruosade spetsialist

E-mail: alar.poldoja@taure.ee

Mobiil: 5011885

Telefon: 7352440

Omari OtsaVaruosade spetsialist

E-mail: omari@taure.ee

Mobiil: 5248564

Telefon: 7352440

Türi esindus (Tehnika 8, Türi):

NimiMobiilTelefonE-mail
Haldus
Juhatuse esimees - tegevjuhtAndres Kontse
51543557352144andres@taure.ee
Juhatuse liigeToomas Jürgen
50485643846671toomas@taure.ee
Juhatuse liige - pearaamatupidajaLaivi Margus
50825373846663laivi@taure.ee
RaamatupidajaAive Tubli3846660aive@taure.ee
InfotöötlejaEda Roots53846664384667eda@taure.ee
Müük
MüügijuhatajaToomas Jürgen
50485643846671toomas@taure.ee
MüügiesindajaJanek Rannama
53024858janek.rannama@taure.ee
MüügiabiHeigo Tinno58602860heigo@taure.ee
Varuosad
Varuosade müügijuhtVello Ohu
50975843846673vello@taure.ee
Varuosade spetsialistKuido Selter
51583663846674kuido@taure.ee
Varuosade spetsialistJaanus Nõmmik
534863973846674jaanus@taure.ee
Hooldus
HooldusjuhtJanek Peru
51583567352801janek@taure.ee
HooldusmeisterMadis Vellama
51670313846675madis@taure.ee
Tehniline tugiTanel Rootsma
53026865tehnilinetugi@taure.ee
Tehnoülevaatus
TehnojuhtJaak Laiksoo51670373846665jaak@taure.ee
Ülevaatajad3846666yleevaatus@taure.ee
Veoauto remont
TehnojuhtJaak Laiksoo51670373846665jaak@taure.ee

Lõuna-Eesti esindus (Tartu mnt.56, Soinaste):

NimiMobiilTelefonE-mail
Haldus
KommunikatsioonijuhtEvelin Hani
53066614evelin@taure.ee
Müük
MüügiesindajaUrmas Sarja
51431637352123urmas@taure.ee
KUHN tootejuht MüügiesindajaTarmo Toover
53335170tarmo.toover@taure.ee
Varuosad
Varuosade spetsialistAlar Põldoja
50118857352440alar.poldoja@taure.ee
Varuosade spetsialistOmari Otsa
52485647352440omari@taure.ee
Varuosade müügijuhtVello Ohu
50975843846673vello@taure.ee
Hooldus
HooldusjuhtJanek Peru
51583567352801janek@taure.ee
HooldusmeisterMarko Mikk
534089207352880marko@taure.ee
Tehniline tugiTanel Rootsma
53026865tehnilinetugi@taure.ee

Võta meiega ühendust: